Turistický pochod

Turistický pochod 2023

Milí přátelé kultury a sportu!!!
Srdečně Vás zveme na březnový TURISTICKÝ POCHOD s DIVADLEM DĚTÍ KARLOVY VARY!


Akce se uskuteční 11.března 2023. Sraz pro Karlovaráky je v 10:00 hodin v DOUBÍ, ul. Svatošská, na parkovišti Svatošky. Odtud vyrazíme pěšmo směr LOKET.


Malebnou cestou podél řeky Ohře si prohlédneme krásné skalní útvary zvané SVATOŠSKÉ SKÁLY. Přejdeme přes most na pravou stranu řeky a pokračujeme dál.

Cesta nás dovede až do Lokte. My se vydáme na HRAD LOKET, kde budeme mít příležitost se po dlouhé chůzi občerstvit a užít si prohlídku hradu.
Od 14:30 hodin začne pohádka Divadla Dětí
,,O Kvítkovi Vítkovi - Jak čmeláček vítal jaro".
Po zhlédnutí nás vláček doveze v 16:42 hodin zpět do Karlových Varů.


VSTUP NA HRAD VČETNĚ POHÁDKY ZDARMA POUZE PRO ÚČASTNÍKY TURISTICKÉHO POCHODU.

Na turistický pochod přichystalo březnové sobotní ráno Divadlu Dětí sněhovou nadílku. O to větší byla naše radost, když jsme se i přes nepřízeň počasí sešli na domluveném parkovišti v hojném počtu. V 10:00 hodin jsme vyrazili poklidným tempem směrem do Lokte. Za necelé tři hodiny jsme dorazili do cíle, jímž byl Hrad Loket. Zde bylo pro účastníky pochodu připraveno teplé zázemí, možnost občerstvení a také prohlídka hradu. V půl třetí odpoledne jsme se všichni sešli ve velkém sále, kde začalo představení Divadla Dětí z cyklu pohádek O Kvítkovi Vítkovi – Jak čmeláček vítal jaro. Divákům i malým diváčkům se pohádka velmi líbila a s herci se na závěr rozloučili hlasitým potleskem. Po divadélku se někteří z nás vydali domů svými auty, jiní si naopak nenechali ujít cestu vláčkem. Divadlo Dětí děkuje všem zúčastněným a již se těší na plánování další akce, tentokráte dubnové – Vítání jara. 

Turistický pochod 2022

Slunečným ránem v sobotu 26.března vyrazil vlak z Dolního nádraží v Karlových Varech směr Krušné hory. Březnová doprovodná akce k pohádkám Divadla Dětí nesla název Březen, my za kamna nevlezem! Pochod z nejdeckého nádraží na oblíbenou turistickou atrakci Kukačku vedl přes Křížovou cestu ke Krásné vyhlídce až na destinaci, prověřenou doprovodnými akcemi z ledna a února. Po krásném turistickém dopoledni mezi jarními ptačími zpěváčky nabídlo Divadlo Dětí klasicky hudební pohádku pro nejmenší diváky. Zaplněný divadelní sál odměnil herce bouřlivým potleskem, pohádka dětem připomněla, jak správně vytřídit odpad. Turistický pochod s kulturou na závěr byl koncipován jako animační aktivita pro rodiny s dětmi. 


Vložte svůj text...