DĚTSKÝ DEN

DĚTSKÝ DEN 2023

Turnaj v Kuličkiádě vyhrála holčička Amálka! 

Všech 16 dětiček se spolu utkalo v kuličkovém klání o různé ceny. Každý byl samozřejmě odměněn, ale hlavní cenu - Velký Kulový si odnesla Amálka. Amálka totiž prý trénuje na chatě. 

 Děkujeme za hezké odpoledne a za možnost uspořádat tuto soutěž na Dětském dni v areálu SDH Stará Role spolu s MCKV a DDM.

Dětský den 2022

Výletní areál Diana v Karlových Varech nám věnoval 5x voucher na volný vstup do Motýlího domu v celkové hodnotě 1.500 Kč! Tento štědrý dárek poputuje mezi ceny, o které budou soutěžit děti během plánovaného DĚTSKÉHO DNE :)

  Moc děkujeme! 

Děkujeme také OC Varyáda, která nám darovala tři tašky dárků pro děti a pomohla s propagací akce :)

Přestože pršelo jako z konve, můžeme prohlásit, že DĚTSKÝ DEN 4. června proběhl úspěšně. Naše pohádkové prasátko se sice muselo vysušit, ale jinak všechny aktivity proběhly podle očekávání. Spojení naší aktivity se Sborem dobrovolných hasičů Stará Role a Mateřským centrem Karlovy Vary se ukázalo jako příhodné a díky jejich perfektnímu přístupu k organizaci můžeme DĚTSKÝ DEN zodpovědně nazvat nejúspěšnější akcí pro děti, doprovodnou aktivitou v letošním roce. 

Zde je pár fotografií z ještě suché doby. Po nástupu deště jsme utekli všichni, ale věříme tomu, že nám pršelo štěstí :) 


Vložte svůj text...